AW Polštář pro zdravý spánek: AEGIS® ACTIVE HYGIENE o velikosti 50×60 cm

Pokud hledáte polštář pro zdravý spánek, zvažte nabídku produktů řady AEGIS® ACTIVE HYGIENE od AW. Tyto přikrývky a polštáře využívají nejmodernější technologie Aegis anti-roztoč. Díky této technologii se populaci roztočů přeruší potravní řetězec a zamezí se tak jejich růstu.

Aegis látky pro omezení příčin astmatu

Polštář a přikrývka obsahují Aegis látky, které mají antimikrobiální aktivitu. Díky této vlastnosti se minimalizuje riziko vzniku astmatu, které je často způsobeno alergickou reakcí na roztoče v posteli. Potenciální zdravotní rizika lze snížit tím, že se použijí produkty, které tyto roztoče omezují.

Dermatologicky testováno, bezpečné pro člověka a životní prostředí

AW Polštář Aegis R Active Hygiene 50×60 cm byl dermatologicky testován. Jeho použití je zcela bezpečné pro člověka i životní prostředí, což potvrzuje jeho certifikace dle Öko-Tex ® Standard 100.

Omezování alergenů v posteli je klíčové pro zachování zdraví a klidného spánku. Aegis látky použité v polštáři a přikrývce jsou tedy dobrou volbou pro ty, kteří se potýkají s alergiemi, astmatem nebo potřebují prevenci proti těmto zdravotním rizikům.

Specifikace produktu:

Gramáž výplně: 450 gramů

Teplota praní: 60 ° C

Látkové složení: 50% polyester, 50% bavlna s látkou Aegis

Barvy: Bílá

Výplně polštáře: 100% polyester Amball ® (polyesterové kuličky)

Výplně přikrývky: 100% Polyester Hollow silikonizovaný

Výhody polštáře:

Oproti jiným polštářům má tento produkt několik výhod. Polyesterové kuličky Amball ® jsou lehké, pružné a měkké, což zajišťuje vysokou pohodlí při spánku. Kromě toho mají anti-alergické vlastnosti, které snižují riziko zdravotních komplikací. Látka je dobře propustná pro vzduch a nezmenšuje se při použití.

Výhody přikrývky:

Použití polyesterové vlákna Hollow zaručuje tepelnou izolaci a vzdušnost. Během spánku zaručuje přirozenou obnovu a aktivaci těla. Také přispívá k prevenci hromadění prachu. Tento produkt se vyznačuje anti-alergickými vlastnostmi a není zde riziko zdravotních komplikací.

Celkově je AW Polštář Aegis R Active Hygiene 50×60 cm skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zdravěji spát a zároveň odolat alergenům a roztočům v posteli. Pokud chcete získat tento úžasný produkt, navštivte stránky Atcomplet.cz: https://www.atcomplet.cz/produkt/aw-polstar-aegis-r-active-hygiene-50m60-cm.