Čalouněná postel LAOS Boxsprings 180 x 200 cm v provedení Monolith 09 – luxusní spaní s moderním designem


Čalouněná postel LAOS Boxsprings 180 x 200 cm v provedení Monolith 09

Laos je moderní postelí z kolekce Boxspring. Díky jednoduchému designu a elegantnímu prošívání v čele postele bude skvělým společníkem v každé moderní ložnici.

Vzhled

Čalouněná postel LAOS Boxsprings 180 x 200 cm v provedení Monolith 09 se vyznačuje moderním designem a jednoduchou elegancí. Výraznější čalounění je pouze na hlavici postele, čímž získává na stylu a osobitosti. Provedení Monolith 09 je vzácná varianta, kterou na našem trhu nenajdeme často.

Kvalita

Postel LAOS Boxsprings 180 x 200 cm v provedení Monolith 09 je vyrobena z kvalitních materiálů, což se odráží i na její trvanlivosti a odolnosti. Postel disponuje pevným dřevěným rámem a kvalitní perovou matrací, která se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a poskytne vám tak ideální podporu během spánku. Navíc je postel opatřena nosným boxem, který zvyšuje stabilitu celé konstrukce.

Čalouněná postel LAOS Boxsprings 180 x 200 cm v provedení Monolith 09

Pohodlí

Výhodou postele LAOS Boxsprings 180 x 200 cm v provedení Monolith 09 je její vyšší výška, která umožňuje snadnější vstávání a usazení. Pohodlí však zaručuje především perová matrace, která vám poskytne dokonalou oporu pro vaše tělo a zajistí tak kvalitní a příjemný spánek.

Pokud hledáte luxusní postel s moderním designem, určitě se zaměřte na Čalouněnou postel LAOS Boxsprings 180 x 200 cm v provedení Monolith 09. Tuto postel si můžete zakoupit na stránkách https://www.maliboo.cz/produkt/calounena-postel-laos-boxsprings-180-x-200-cm-provedeni-monolith-09.

Závěr

Postel LAOS Boxsprings 180 x 200 cm v provedení Monolith 09 je skvělým spojením moderního designu a kvalitního zpracování. Vyberte si tento luxusní kousek a dopřejte si dokonalý spánek.