Dvě dětské talíře Done by Deer Elphee v žluté barvě, průměr 18,5 cm

Dětské nádobí od dánské značky Done by Deer vyniká škálou příjemných pastelových barev, decentními hravými motivy i odolností a nízkou hmotností materiálu. Je ideální pro děti, které již nechtějí jíst z dětských talířů s motivy pohádek. Dospělí talíře nedělají dětem radost a dětský talíř s pestrou barevnou výzdobou je ideální řešení pro vaše děti.

Dvě dětské talíře Done by Deer Elphee v žluté barvě

Pastelové barvy a hravé motivy

Dětské nádobí od Done by Deer potěší především rodiče, kteří hledají zajímavé a zároveň funkční zahraniční produkty pro své děti. Nádobí Done by Deer je vyrobeno z odolného, ale zároveň lehkého materiálu, který není těžký, pokud ho dítě upustí.

Talíře mají průměr 18,5 cm a jsou vyrobeny z polypropylenu, který je také vhodný do myčky nádobí. Očištění nádobí Done by Deer nezabere mnoho času a vyčistíte ho snadno ve srovnání s těžkými kovovými nádobami.

Odkaz na konkrétní talíře

Pokud se chcete podívat na konkrétní talíře Done by Deer, přejděte na stránku nábytekprehledne.cz.

Dvě dětské talíře Done by Deer Elphee v žluté barvě

Nízká hmotnost a odolnost materiálu

Dětské nádobí Done by Deer patří mezi oblíbenou výbavu mladých rodin a současně nabízí řešení pro zpestření jídelníčku pěkně designovanými dětskými talíři. Je o hmotnosti přibližně 100 gramů, což z něj dělá ideální řešení pro děti, které si již dokážou samy seškrábat krůtkou těstovinovou platýsku. Odolnost materiálu zaručuje, že talíře vydrží po několik let i při každodenním používání.

Dětské talíře Done by Deer jsou vyrobeny z polypropylenu, což je materiál, který je zdravotně nezávadný. Je vhodný pro styk s potravinami a neuvolňuje žádné látky, které mohou negativně reagovat s jídlem.

Přejděte na stránku nábytekprehledne.cz a vyberte si pro své děti dětské talíře Done by Deer v hezké žluté barvě.