Hnědo-červený koberec Universal Haria s podílem bavlny v rozměru 160 x 230 cm

Koberec by měl být nejen esteticky vyladěný, ale především funkční. Nepodceňte proto jeho výběr a porozhlédněte se mezi moderními kousky od značky Universal. Pokud hledáte koberec, který dokáže dodat místnosti potřebnou atmosféru, neváhejte a zvolte hnědo-červený koberec s podílem bavlny Universal Haria v rozměru 160 x 230 cm. Tento koberec dokáže prostor hřát a působit velmi příjemně na oko.

Kvalitní materiál zaručuje odolnost proti oděru

Kromě estetického vzhledu je důležité také zohlednit funkčnost. Hnědo-červený koberec Universal Haria je vyrobený z kombinace 75% bavlny a 25% polyesteru. Tato kombinace zaručuje odolnost proti oděru a kýžené měkké našlápnutí. Kromě toho tato směs materiálů plně využívá výhod obou složek, což vede ke kvalitnímu a odolnému produktu.

Jednoduchá údržba je samozřejmostí

Další výhodou hnědo-červeného koberce Universal Haria je jeho snadná údržba. Tento koberec můžete bez obav i vyprat, což se velmi hodí především v případě domácností s dětmi nebo domácími mazlíčky. Po vyprání se můžete opět těšit z krásného a čistého koberečku, který bude znovu hřát vaši domácnost.

Chcete si hnědo-červený koberec Universal Haria s podílem bavlny rozměru 160 x 230 cm objednat? Navštivte naši webovou stránku a využijte momentální slevu. Na https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/hnedo-cerveny-koberec-s-podilem-bavlny-universal-haria-160-x-230-cm si objednáte kvalitní a moderní koberec pro vaše bydlení.

Hnědo-červený koberec Universal Haria s podílem bavlny

Chybí vám inspirace, jak koberec do domácnosti začlenit? Podívejte se na některé naše tipy, jak využít koberec jako dekorativní prvek vašeho bytu:

Kombinujte barevné tóny

Využijte hnědo-červený koberec jako základ a okolo něj umístěte doplňky v podobných barvách, jako jsou například hnědá židle nebo červené polštáře na pohovce. Tímto způsobem vytvoříte prostor, který působí sourodě a léty ověřeně krásně.

Koberec jako dekorační objekt

Nechte koberec na sebe působit samostatně a umístěte ho na zcela prázdnou plochu nebo kombinujte pouze s jednoduchými a střídmými doplňky. Tímto způsobem můžete dokázat, že i minimalistický design může být velmi efektní.

Pojďte i vy a vyberte si ten nejlepší koberec pro vás a vaši domácnost. Budete se cítit mnohem lépe v krásném prostředí, který dokáže koberec vytvořit.