Kleine Wolke WC set Timber: Koupelnový luxus v bílé barvě


Přírodní doplňky do koupelny

Máte rádi přírodní doplňky? Pokud ano, měli byste se zaměřit na nový WC set Timber od značky Kleine Wolke. Tento set přináší do vaší koupelny krásný prvek z bambusu, díky kterému bude vaše toaleta vypadat naprosto unikátně. Bambusová vrchní část setu působí velmi přírodně a neuvěřitelně exoticky, a proto budete moci vychutnávat pocit, jakoby jste pobývali v přírodě.

Čistý a svěží dojem

V kombinaci s nestárnoucí bílou barvou působí design velmi čistým a svěžím dojmem, který se hodí na každou toaletu. Když koupíte tento set, získáte kousek koupelnového luxusu, který nejenom skvěle vypadá, ale je také velmi praktický a funkční.

Doplňte si svou koupelnu dalšími produkty z řady Timber

Pokud se vám tento design líbí, věřte tomu, že si můžete doplnit svou koupelnu i o další produkty z řady Timber. Kleine Wolke totiž nabízí celou řadu produktů v této designové linii, takže si můžete vybrat například i koš na prádlo, zubní kartáčkovou držku nebo držák na toaletní papír.

Zahajte nový život s Kleine Wolke WC setem Timber

Zahajte nový život s Kleine Wolke WC setem Timber a užijte si pravý koupelnový luxus. Odkaz na produkt můžete najít na této stránce. Zde si můžete vybrat variantu setu, kterou chcete domů doručit, a sami si užít pohodový koupelnový zážitek v novém luxusním prostředí.

Kleine Wolke WC set Timber