Kusový koberec Life Shaggy 1500 terra-80×150 – pohodlný a barevný doplněk pro váš interiér


Bestseller mezi koberci

Koberce z řady Life Shaggy právem patří mezi naše bestsellery. Je to dáno jednak jejich variabilitou, protože nabízíme celou řadu barev, tvarů a velikostí, ale neméně důležitým parametrem je jejich komfortní 30 mm dlouhý vlas.

Komfortní vlas

Jedná se o vlas typu frisé, který je tvořen několika do sebe smotanými vlákny. Vlas tak získává na pevnosti a odolnosti. Přesto si koberec zachovává vyšší míru komfortu, než koberce s krátkými vlákny.

Příznivá cena

V neposlední řadě je potřeba zmínit velice příznivou cenu těchto koberců, která také jistě hraje roli při výběru koberce. Zkrátka, hledáte-li příjemný koberec s dlouhým vlasem za dobrou cenu, Life Shaggy může být tou správnou volbou!

Kusový koberec Life Shaggy 1500 terra-80×150 je skvělou volbou pro ty, kteří jsou příznivci barev a hledají pohodlný doplněk pro svůj interiér.

Kusový koberec Life Shaggy 1500 terra-80x150

Kusový koberec Life Shaggy 1500 terra-80×150 lze použít jako samostatný kusový koberec nebo jako doplněk k většímu koberci. Díky své velikosti se hodí do menších prostor a doplní je o příjemnou atmosféru. Navíc, barevná škála umožňuje vybrat si mezi různými odstíny a vytvořit tak dokonalou kombinaci s vaším nábytkem.

Nebojte se experimentovat s barvami a tvary a nakombinujte si koberec, který bude dokonale ladit s vaším interiérem. Pokud hledáte kvalitní kusový koberec za dobrou cenu, neváhejte a sáhněte po koberci Life Shaggy 1500 terra-80×150. Koupit si ho můžete na našich stránkách a udělat tak radost svému interiéru i vašim nohám.