Litinový nástěnný teploměr s ptáčkem v dekoru od Esschert Design, výška 27,3 cm


Esschert Design – dekorace do zahrady a okolí domu

Esschert Design je nizozemská společnost, která se specializuje na výrobu dekorací do zahrady a okolí domu. Své produkty navrhuje předními evropskými designéry, kteří dokáží chytře zkombinovat kvalitní materiály a originální řešení, aniž by tím utrpěla funkčnost produktu.

Esschert Design se snaží do svých dekorací v rustikálním stylu vdechnout romantiku a prvky přírody. Proto jsou produkty této značky oblíbené zejména u lidí, kteří mají rádi kouzlo zahrady a její atmosféru.

Použití litinových dekorací

Litinové dekorace jsou úžasně efektní a přitom poslouží svou funkčností. Mohou to být například nástěnné hodiny, zahradní svícny nebo právě teploměry, jako je ten, o kterém bude řeč.

Litina je totiž materiál, který se při výrobě dekorací hodně používá. Je odolná vůči povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Navíc působí velmi esteticky. Právě tyhle malé drobnosti upoutají největší pozornost a dají vaší zahrádce nebo domu krásný vintage a rustikální vzhled.

Popis produktu

Pokud hledáte zajímavou a zároveň funkční dekoraci do vaší zahrady, litinový nástěnný teploměr s ptáčkem v dekoru od Esschert Design je ideální volbou. Jeho výška činí 27,3 cm.

Jde o jednostranný teploměr, který však lze pohodlně natočit dle potřeby. Díky svému dekoru vypadá velmi stylově a může se stát krásnou ozdobou vaší zahrady.

Jak už název napovídá, teploměr je vyráběn z litiny. To zaručuje jeho odolnost vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. Navíc vypadá velmi esteticky a hodí se ke všem typům zahrady a domů.

Pro ty, kteří rádi mají v zahradě i zajímavé ptáčky, bude design teploměru s ptáčkem určitě trefou do černého. „Jedná se o krásný a užitečný doplněk, který jistě potěší každého zahrádkáře,“ říká manažerka prodeje společnosti Esschert Design.

Zadání

Pokud ho chcete zakoupit, klikněte sem pro přímý odkaz na produkt na stránkách společnosti Esschert Design. Tento teploměr se dá využít jako skvělý dárek pro všechny milovníky zahrady nebo i jako dárek pro vás samotné.