Moderní šatní skříň Horacio 150cm s bílým provedením a zrcadlem

Moderní 2-dveřová skřín je skvělým řešením pro každou ložnici. Dodáváme ji v dekoru bílém, což znamená, že se snadno zapadá do jakéhokoliv prostoru. Skříň je vybavena 2 zasouvacími dveřmi, což zajišťuje dostatek prostoru pro vaše věci.

je rozdělena na 2 části, což vám umožní snadno organizovat a uložit vaše oblečení a další potřeby. Vnitřní uspořádání skříně si můžete prohlédnout na fotografii č. 2, kde je vše detailně popsáno.

Moderní šatní skříň Horacio 150cm s bílým provedením a zrcadlem

Nábytek je dodáván v demontáži, což umožňuje snadnou a rychlou montáž po přepravě. Parametry skříně jsou následující: šířka 150cm, výška 200cm a hloubka 55cm.

Z hlediska funkčnosti a designu je tato šatní skříň ideálním doplňkem do vaší ložnice

skvěle zapadne do každého moderního bytu nebo domu. Její bílé provedení zajišťuje, že bude vypadat skvěle v každém interiéru. Kromě toho je skříň vybavena zrcadlem, což vám umožní snadno se oblékat a při tom si kontrolovat, jak vypadáte.

Pokud hledáte funkční a moderní šatní skříň, rozhodně byste měli zvážit .

Nakupovat můžete z pohodlí domova na adrese www.kupsinabytek.cz/produkt/moderni-satni-skrin-horacio-150cm-bila-zrcadlo. Nechte si tento skvělý nábytek doručit a užívejte si pohodlí a styl ve vaší ložnici.