Námořnicky modrá rohová pohovka MESONICA Reco s sametovým potahem – Elegantní a praktická volba pro Váš obývací pokoj


Elegantní a praktická volba

Stylová rohová pohovka MESONICA Reco vás oslní spojením komfortního designu a funkčnosti. Minimalistické tvary pohovky jsou po stranách a na sedáku zpestřené prošíváním, které z pohovky dělá jedinečný designový kousek a nechává vyniknout čalounění ze sametové látky v námořnicky modré barvě.

Nastavitelné opěrky hlavy pro maximální komfort

Pohodlí pohovky zvyšují nastavitelné opěrky hlavy, díky kterým si pohovku můžete přizpůsobit pro váš maximální komfort. Reco vás navíc překvapí a potěší i svou rychlou a snadnou přeměnou na prostornou postel, navíc s místem pro uložení povlečení.

Funkčnost pro váš obývací pokoj

Pohovka má nenápadnou kovovou podnož. Reco disponuje certifikací FFRs (určitý stupeň nehořlavosti), díky čemuž se skvěle hodí také do komerčních prostor. Navíc může být skvělou volbou pro váš obývací pokoj, kde vám poslouží nejen jako pohovka, ale i jako postel pro návštěvy.

Jednoduchá údržba

K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Kde koupit

Pokud vás zaujala tato rohová pohovka MESONICA Reco, můžete si ji zakoupit na stránkách Maliboo.cz. Pro více informací a prohlédnutí produktu navštivte stránku.

Rohová pohovka MESONICA Reco s sametovým potahem

Závěrem

Pohovka MESONICA Reco je elegantní a praktickou volbou pro váš obývací pokoj. Navíc lahodná modrá barva v sametu udělá vaše interiér nejen stylovým, ale také pohodlným. S několika funkcemi, jako je možnost přeměny na postel a místem pro uložení povlečení, se vám tato pohovka bude hodit i při návštěvách. A to vše s nenápadnou kovovou podnoží a certifikací FFRs, která z pohovky dělá skvělou volbu i pro komerční prostory.