Nová kuchyně COLBY 120/180 cm v bílém lesku


Nová kuchyně COLBY v bílém lesku – praktická a moderní sestava na míru vaší domácnosti

Nadčasové designové prvky, závěsy s regulací a tichým dovíráním, štědré vnitřní prostory s poličkami a skleněné dvířka – to vše a ještě mnohem více nabízí nová kuchyňská linka COLBY v bílém lesku, která vám dokonale poslouží při každodenním vaření.

Barva a rozměry

Korpus kolekce Colby je v barvě bílá, v dolní části linky je délka 120 cm, v horní části linky rozměr narůstá na 180 cm a pracovní deska je v kombinaci s dubem craft zlatým.

Linka je tvořena horními i dolními skřínkami a je vhodná pro standardní rozměr kuchyně. Dolní skříňky dosahují výšky 82 cm a hloubky 52 cm. Mezi nimi se nachází dřezová skříňka o šířce 80 cm a skříňka se šuplíkem o šířce 40 cm. Horní skříňky mají výšku 72 cm a hloubku 30 cm. Zahrnují skříňku o šířce 40 cm, vitrínu o šířce 80 cm a skříňku nad digestoří o šířce 60 cm.

Kuchyňská linka Colby 120/180 cm bílý lesk

Vyrobeno z kvalitních materiálů pro maximální kvalitu

Linka Colby je vyrobena z leránového laminátu o tloušťce 16 mm a ABS hrany s tloušťkou 0,5 mm pro extra pevnost.

Pracovní desky pro korpusy dolních skříněk jsou vyrobené z lamina o tloušťce 28 mm a vnitřní poličky jsou vyrobeny z lamina o tloušťce 16 mm pro zajištění velké nosnosti.

Přední plochy dvířek a zásuvek jsou vyrobeny z MDF o tloušťce 16 mm, které jsou potažené PVC fólií. Linka Colby je vybavena závěsy průměr 35 mm, které jsou regulovatelné ve třech osách.

Praktické prvky a doplňky

Úchytky jsou z kovu, nohy jsou plastové a výškově nastavitelné a linka má v standardu také systém tichého dovírání dveří a zásuvek. Kromě toho jsou přední plochy skleněné, aby linka vypadala čistě a moderne.

Linka Colby obsahuje sokly a pracovní desku o šířce 40 cm. V ceně kuchyně není dřez a spotřebiče. Dodává se v demontu, což usnadní přepravu.

Linka Colby je produkt s 24 měsíční zárukou. Pokud hledáte praktickou a moderní kuchyňskou linku s praktickým úložným prostorem, zvolte kuchyňskou linku Colby 120/180 cm v bílém lesku a užijte si dokonalou výbavu pro vaši domácnost.

Zde si můžete objednat kuchyňskou linku Colby 120/180 cm v bílém lesku