Nová řada Vanových baterií RAV SLEZÁK Victoria s otočným ramínkem: představujeme VI251.5 v chromovém provedení s ramínkem 150 mm

Nabízíme Vám jednu z nejnovějších řad vanových baterií od renomovaného výrobce RAV SLEZÁK. Baterie jsou vybavené otočným ramínkem pro pohodlné nastavení správného úhlu výpusku vody. Díky modernímu designu se budou baterie skvěle hodit do každé moderně zařízené koupelny. Jednou z variant, kterou Vám představíme, je VI251.5 v chromovém provedení s ramínkem 150 mm.

Páková nástěnná VANOVÁ BATERIE s otočným ramínkem

Pokud požadujete pohodlí a moderní design i při mytí, doporučujeme Vám tuto vanovou baterii. Páková nástěnná baterie s otočným ramínkem umožňuje snadno a pohodlně nastavit správný úhel výpusti vody.

VI251.5 v chromovém provedení s ramínkem 150 mm

Chromové provedení a roztěč baterie 150 mm jsou další výhodou této vanové baterie. Také je velmi snadná na instalaci. Pokud máte zájem o tento produkt, můžete si jej objednat na stránkách našeho obchodu.

Investice do kvalitní vanové baterie s moderním designem se určitě vyplatí. Navíc díky otočnému ramínku budete mít lepší kontrolu nad výpustí vody a její směr bude možné snadno upravit podle vašich potřeb.

Zde se můžete podívat na produkt a objednat si ho.