Novinka: ELITE obývací stěna v bílém lesku s délkou 240 cm


Elegance a smysl pro detail

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj. Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail.

Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Celá sestava je variabilní, každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní, jdou nastavit svisle i vodorovně.

Vlastnosti

Tloušťka MDF desky je 16 mm

Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií.

Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typů zdí.

Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše.

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici.

Objednávka

Chcete si dopřát luxus a eleganci do Vašeho obývacího pokoje? Využijte odkaz k produktu na webu Skvělýnabytek.cz: RAL obývací stěna ELITE 240 cm bílý lesk. Nechte se okouzlit moderním designem a vysoce kvalitním provedením od špičkového výrobce.

RAL ELITE obývací stěna

Detail osvětlení ELITE obývací stěny

Tento kousek nábytku se postará o to, aby Váš obývací pokoj získal na kráse, ale také na funkčnosti. Všechny předměty, které byste rádi měli v obývacím pokoji, se do stěny bez problému vejde a máte tak vše skvěle uspořádáno a přehledné.

Řiďte se heslem, že méně je někdy více, a udělejte si radost vylepšením svého obývacího pokoje.

Závěr

ELITE obývací stěna je tím pravým pomocníkem pro každého, kdo si chce svůj obývací pokoj dotažen k dokonalosti. Elegantní design, skvěle zpracování a variabilní sestava jsou jen některé z mnoha vlastností, kterými tento kousek nábytku disponuje. Tak proč nevyužít nabídky Skvělýnabytek.cz a získat do svého bydlení kus, který vám bude sloužit mnoho let?