Pekáč s roštem od Berlinger Haus – Granit Diamond Line pro dokonalé aroma pokrmy!


Multifunkční pekáč s aroma poklicí

Berlinger Haus přináší multifunkční pekáč Granit Diamond Line, který umožňuje přípravu chutného a šťavnatého jídla na jakémkoliv sporáku i v troubě. Pekáč je vyroben z tlakově litého hliníku s nepřilnavým povrchem s mramorovým designem, který zaručuje snadnou údržbu. Při přípravě pokrmů má pekáč vynikající tepelnou vodivost a rychle se zahřívá po celém povrchu.

Odolný materiál
Berlinger Haus pekáč Granit Diamond Line má pevnou konstrukci z tlakově litého hliníku, který je prakticky nezdeformovatelný a odolá bez problému vysokým teplotám. Díky tomuto materiálu pekáč udržuje teplo po celé vaření, takže si můžete být jisti, že vaše jídlo bude dokonale připravené.

Použití na jakémkoliv sporáku i v troubě

Pekáč Granit můžete použít na jákemkoliv druhu sporáku anebo ho rovnou dát do trouby a to až do teploty 220 °C. Díky sendvičovému dně, které je na vnější straně kulatě tvarované, můžete vařit na indukčních i klasických sporácích. To z něj dělá skvělého pomocníka do kuchyně pro přípravu různorodých pokrmů.

Aroma poklice pro dokonalé jídlo

Do aroma víčka v poklici můžete nalít olej nebo třeba víno, které bude pomalu prokapávat do pekáče a Vaše pokrmy tak budou vždy šťavnaté. Poklici z tvrzeného skla a nerezové oceli v kvalitě 18/10 dobře přilne k tělu. Navíc je v poklici zabudovaný teploměr, takže můžete snadno sledovat teplotu přímo v pekáči.

Nepřilnavý povrch s mramorovým designem

Doménou nádobí řady Granit Diamond je především 3vrstvý povrch s mramorovým designem, který je charakteristický svou dokonalou nepřilnavostí. Připravované pokrmy se nepřipalují a díky tomu se pekáč velmi snadno čistí. Pevná konstrukce těla z tlakově litého hliníku zaručuje perfektní tepelnou vodivost pro dokonale připravené jídlo.

Bezpečné materiály

Berlinger Haus pekáč Granit Diamond Line má vnitřní i vnější vrstvu bez škodlivin, takže výsledné pokrmy neztrácí svoje vitamíny. Navíc se pekáč hodí pro zdravé vaření s minimem tuku nebo oleje.

Snadná údržba

Pekáč Granit Diamond Line je velmi snadný na údržbu – stačí ho omýt vodou a houb