Polohovací křeslo HALMAR Optimus – nejvyšší pohodlí i styl v černé barvě


O čalounění a barvě

Relaxační polohovací křeslo Optimus je kombinací pohodlí a funkcionality. Bude skvělou volbou pro odpočinek po náročném pracovním dni. Může být umístěno do obývacího pokoje, pracovny, do odpočinkové zóny na pracovištích či hotelových zařízení. Je čalouněné EKO kůží v černé barvě. EKO kůže je velmi snadná na údržbu. Jeho hluboké sedadlo, vysoké, dobře tvarované opěradlo a praktické područky zajistí maximální pohodlí při používání. Pokud rádi máváte zvířata, tak se vám jistě bude líbit, že se můžete spolehnout na to, že Vaše křeslo je vhodné i pro osoby s alergiemi na zvířecí chlupy a prach.

Pro koho je polohovací křeslo HALMAR Optimus tou správnou volbou?

Relaxační polohovací křeslo HALMAR Optimus je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí skloubit pohodlí s funkcionalitou. Jeho polohovací mechanismus umožňuje snadno upravovat jeho polohu a sedět v něm tak, jak je pro Vás nejpohodlnější. Vhodné je tak pro lidi, kteří tráví mnoho hodin u počítače, ale také pro ty, kdo se rádi uvelebí s knihou nebo televizí. Díky své kvalitě a stylu je skvělým doplňkem do každého pokoje a vykouzlí z něj místo, které si zamilujete.

Rozměry a další informace

Polohovací křeslo HALMAR Optimus má následující rozměry:

  • Šířka: 77 cm
  • Hloubka: 80-139 cm
  • Výška: 101-84 cm
  • Váha: 19,8 kg
  • Nosnost: 136 kg

Proč si nezajistit křeslo HALMAR Optimus ještě dnes a užít si pohodlného odpočinku v nejvyšším stylu? Na https://www.interierio.cz/produkt/halmar-polohovaci-kreslo-optimus-cerne si jej můžete objednat online.

Podívejte se na další křesla ze série Optimus

Polohovací křeslo HALMAR Optimus není jedinou volbou ze série Optimus. Podívejte se na další křesla a vyberte si to pravé pro Vás:

  • Polohovací křeslo HALMAR Optimus – hnědá barva
  • Polohovací křeslo HALMAR Optimus – šedá barva
  • Polohovací křeslo HALMAR Optimus – béžová barva

Polohovací křeslo HALMAR Optimus - černá barva