Rozkládací konferenční stolek MANDOLIN: stylový kousek v bílém vysokém lesku

Stylový konferenční stolek se stal nedílnou součástí moderního interiéru. Každý by měl mít prostor, kde být s rodinou a/ nebo přáteli pohromadě a vytvořit si neopakovatelné chvíle. Rozkládací konferenční stolek MANDOLIN v bílém vysokém lesku od Kup si nábytek je ideální volbou pro ty, kteří hledají trochu luxusu v prostorném obývacím pokoji.

Barvy lišt si můžete vybrat

Konferenční stolek MANDOLIN přichází ve velmi moderním designu, který dokáže rozjasnit váš interiér. Rozměry jsou 68 x 114-144 x 52 cm, což je dostatek prostoru na umístění všeho potřebného a zároveň stylově vypadat. Lišty jsou k dostání v krásné bílé nebo v tmavě hnědé wenge barvě.

Materiál konferenčního stolku

Konferenční stůl je vyroben z výborného materiálu. Korpus stolu je z lamina s tloušťkou 16 mm a vrchní deska s tloušťkou 32 mm. Hrany korpusu jsou z ABS o tloušťce 0,5 mm a stůl tak dostává na svojí pevnosti.

Konferenční stůl Mandolin v bílém vysokém lesku je dodáván v demontu, ale díky jednoduché montáži, již dokáže být hotový během pár minut. Jakékoliv výrobní vady jsou chráněny zárukou po dobu 24 měsíců.

Rozkládací konferenční stolek MANDOLIN

Rozkládací konferenční stolek MANDOLIN