Šatní skříň Madine 194,5 x 99,5 cm – dokonalá volba pro SIRI HOORNS


Šatní skříň Madine 194,5 x 99,5 cm

SIRI HOORNS, módní stylista, hledal dokonalou šatní skříň pro své klienty a objevil šatní skříň Madine 194,5 x 99,5 cm. To byla pro něj dokonalá volba pro své klienty, kteří si přejí nadčasový vzhled a nechtějí se vzdát kvality a úložného prostoru.

Výroba z kvalitního materiálu

Stylová šatní skříň Madine je vyrobena z borovicového dřeva, které je ozvláštněno kovovými úchytkami mosazné barvy. Její šedý odstín jí dodává nadčasový vzhled a umožňuje ji zakomponovat i do barevnějších interiérů.

Skříň je vyrobena z dřeva, které bylo získáno ze šetrně obhospodařovaných lesů a získalo certifikaci FSC. Toto zajišťuje, že výroba byla šetrná k přírodě a můžete si být jisti, že vaše skříň byla vyrobena eticky a ekologicky.

Úložný prostor

Skříň v sobě skrývá úložný prostor v podobě jedné velké police a tří menších polic. Tyto police vám umožní uložit vaše oblečení, boty a doplňky, aby jste měli všechno rychle po ruce. Najdete v ní také závěsnou tyč a jednu prostornou zásuvku, což vám poskytne dostatek prostoru pro vaše věci.

A co je nejlepší na této šatní skříni Madine? Získáte nejen užitečný a stylový nábytek, ale také součást designové řady Madine, kterou můžete vkusně sladit s dalšími interiérovými doplňky. Můžete se podívat na naši stránku produktu zde.

Závěrem

Šatní skříň Madine 194,5 x 99,5 cm je perfektní volbou pro každého, kdo hledá stylový a praktický nábytek. Kvalitní borovicové dřevo, šedý odstín, kovové úchytky a dostatek úložného prostoru dělají z této skříně dokonalý kousek za rozumnou cenu. Pokud tedy chcete mít své oblečení dobře uspořádané a dodat svému domovu nadčasový vzhled, šatní skříň Madine je pro vás skvělou volbou!