Skřín Twist 3 bílá: moderní a praktické úložné řešení pro váš interiér

Řešení, které kombinuje elegantní design s praktičností, je v interiéru vždy vítáno. Takové řešení přináší skřín Twist 3 bílá. Tento nábytek je moderní, praktický a vysoce kvalitní.

Luxusní 2-dveřová skřín

Skřín Twist 3 bílá se skládá ze dvou dveří, které lze zasunout na kolejnice HETTICH. Tento systém je velmi praktický, protože umožňuje snadný a plynulý pohyb dveří. Navíc se dveře nezadrhují, ani když jsou plné věcí.

Zamysleli jste se někdy nad tím, jaké dveře jsou nejvhodnější pro skříň?

Zásuvné dveře na kolejnicích HETTICH jsou ideální volbou pro skříň Twist 3 bílá.

Korpus v dekoru: bílá Dveře: bílá + zrcadlo

Skříň Twist 3 bílá má bílý dekor, což je velmi čistý a elegantní vzhled. Dveře mají rovněž bílou barvu, kterou doplňuje zrcadlo. Díky zrcadlu se prostor ve vaší ložnici opticky zvětší, což je velké plus pro ty, kteří mají menší místnost.

Potřebujete moderní skříň se zrcadlem? Skřín Twist 3 bílá je vaše volba!

Nábytek je dodáván v demontu

Když nábytek dostanete domů, nebudete se muset obávat, že ho nebudete umět složit. Skřín Twist 3 bílá je dodávána v demontu, ale návod, který je součástí balení, vám pomůže s montáží.

Potřebujete skříň, kterou snadno složíte sami? Skřín Twist 3 bílá je vaše volba!

Parametry: (šířka x výška x hloubka)

Skřín Twist 3 bílá má šířku 225 cm, výšku 211 cm a hloubku 63 cm. Tyto parametry jsou optimální pro ložnici, kde si můžete uklidnit veškeré své věci jako jsou oblečení, boty a další potřeby.

Hledáte skříň s dostatečnou kapacitou na vaše věci? Skřín Twist 3 bílá je vaše volba!

Materiál

Skřín Twist 3 bílá je vyrobena z laminované dřevotřískové desky. Tento materiál je velmi kvalitní, pevný a odolný. Desky jsou o síle 16 mm, což zaručuje jejich pevnost a odolnost proti otřením a poškrábání. Laminované dřevotřískové desky jsou navíc povrchově upraveny impregnovanou dekorativní folií, což zaručuje odolnost vůči vlhkosti a snadnou údržbu.

Co vás zajímá nejvíce, když si kupujete skříň?

Vysoká kvalita materiálů! Skřín Twist 3 bílá splňuje tento požadavek!

Údržba

Pokud si chcete udržet skříň Twist 3 bílá v perfektním stavu, není to vůbec těžké. Stačí použít běžné k tomuto účelu dostupné prostředky a postupovat dle návodu použití. Je třeba používat měkkou bavlněnou úterku a vyvarovat se ostrých hadříků.

Potřebujete skříň, kterou snadno udržujete v čistotě? Skřín Twist 3 bílá je vaše volba!

Montáž

Skřín Twist 3 bílá je velmi snadná na montáž. Vše, co budete potřebovat, je návod na sestavení, který vám usnadní celý proces. Nábytek je dodáván v demontu, ale sestavení je velmi jednoduché a postupujte dle návodu.

Hledáte skříň, kterou snadno a rychle sestavíte sami? Skřín Twist 3 bílá je vaše volba!

Nakupujte online na stránkách Příspěvek byl publikován | Rubrika: Social Point | Autor: .