Stilistická elegance do každého interiéru – nástěnná police Volato v provedení světlé dřevo

Moderní nástěnné police značky Stilista produktové řady VOLATO se stanou díky levitujícímu efektu nádherným doplňkem Vašeho pokoje. Díky maximální nostnosti 10 kg ji můžete použít téměř všude. Ať již na dekorační předměty v obývacím pokoji, na kuchařské knihy v kuchyni, na učebnice v dětském pokoji nebo na potraviny ve spíži.

Technické údaje:

  • rozměry: 40 x 23,5 x 3,8 cm (d x š x v)
  • materiál: MDF deska, ocelový rám v profilu U
  • dýha: PVC
  • barva: světlé dřevo
  • maximální nostnost: 10 kg

Nástěnná police Volato

Policí se můžete pochlubit před svými návštěvami a zapůsobit na ně. Její moderní design dodá Vašemu interiéru na eleganci a šarmu. Je vyrobena z kvalitních materiálů – MDF desky a ocelového rámů v profilu U s dýhou z PVC. Barva světlé dřevo je velmi oblíbená a hodí se k mnoha barevným kombinacím.

Upozornění: Na polici jsou ze spodní strany dvě malé dirky, které slouží k uchycení spojovacího materiálu ke konzoli, na které police drží.

Obsah balení je velmi jednoduchý – 1 x nástěnná police vč. upevňovacího materiálu. Pokud si ustřihnout čas k její montáži a položení, je Vám zaručena spokojenost.

Pořízením této krásné police https://www.interierio.cz/produkt/stilista-nastenna-police-volato-40-cm-svetle-drevo, si můžete být jisti tím, že zde máte skvělého pomocníka pro dekorační účelé různých místností a mnoho dalších. Zkuste ho využít a uvidíte sami, že si na police oblíbíte umístit nejen knihy, ale také řadu dalších drobností.