Stojací lampa z bambusu Good&Mojo Andes s béžovým stínidlem

Poslání značky Good&Mojo je jednoduché: vytvářet krásné věci s ohledem na životní prostředí. A podle nás se jim to velice daří! ♥

Viděli jste už někdy láhev od Coca-Coly z bambusu? Ano, je to možné! Bambus je skvělým a rychle obnovitelným zdrojem dřeva, díky kterému můžou vznikat produkty, které nezpůsobují zbytečné zatížení našeho planety. Jeden z takových produktů je i stojací lampa Good&Mojo Andes.

Tato lampa má konstrukci z bambusu a béžové stínidlo, které vytváří útulné, příjemné světlo. Každá lampa Good&Mojo navíc v sobě ukrývá celý příběh. Například lampa Andes byla inspirována Andskou kulturou a přírodou. Andská krajina je plná bambusových lesů a toto neuvěřitelné dřevo je jedním z pilířů andské kultury. Lampa Andes v sobě skloubila tradici a moderní design.

Bambus v přírodě

Věděli jste, že bambus doroste až o 1 metr za pouhý den? To je skvělý zdroj dřeva, ne? Navíc se odřezává se nad zemí, kořeny zůstávají v půdě a tak se rostlina zanedlouho zase šplhá k obloze.

Bambus je nejen rychle rostoucí, ale také ekologický zdroj dřeva. Pokud je ořezáván a pěstován správným způsobem, rostlina může sloužit jako skvělá alternativa k tradičním dřevinám. Bambus také vyniká svou pevností a odolností. Pokud si pořídíte stojací lampu Good&Mojo Andes, budete mít nejen stylovou a moderní dekoraci, ale také ekologický výrobek, který je vyrobený z kvalitního materiálu.

Dobročinnost má krásnou tvář

Ach, ta příroda! Jak už jsme zmiňovali, Good&Mojo se nezaměřuje pouze na to, aby jejich produkty byly ekologické. Myslí také na to, aby pomáhaly lidem a přírodě.

A nakonec dobro! Good&Mojo totiž darují 5 % výdělku z každého prodaného svítidla na organizaci WakaWaka. Ta dodává solární osvětlení do zemí, ve kterých elektrika není samozřejmostí. Díky vašemu nákupu si tak na psaní úkolů mohou posvítit děti z Bangladéše, Rwandy nebo z Chile.

Připojte se k zelenému hnutí a vyberte si ekologickou a stylovou stojací lampu Good&Mojo Andes s béžovým stínidlem. Klikněte zde: https://www.codina.cz/produkt/stojaci-lampa-s-bezovym-stinidlem-a-konstrukci-z-bambusu-good-mojo-andes

Uvedené ceny jsou pouze orientační a mohou se lišit v závislosti na aktuální dostupnosti a množství.