Stylová rohová pohovka Copenhagen – Scandic v odstínu světle šedé!


Stylová rohová pohovka Copenhagen – Scandic v odstínu světle šedé

Skandinávský nábytek se vyznačuje minimalistickým designem, ale pohled na něj rozhodně nenudí. Vždyť v jednoduchosti je krása. Tato prostorná pohovka z kolekce Copenhagen Gusto má navíc lenošku o šířce 104 cm, takže se jistě pohodlně uvelebíte při sledování oblíbeného filmu, a to i se svou drahou polovičkou a velkou mísou popkornu.

Výjimečný minimalismus

Pohovka Copenhagen – Scandic je ideální volbou pro všechny, kteří touží po útulném a přitom moderním interiéru. Svojí světle šedou barvou a minimalistickým designem působí velmi elegantně a současně příjemně. Tato rohová pohovka je vyrobena z kvalitních materiálů, díky kterým je velmi odolná a snadno se udržuje.

Rohová pohovka Copenhagen - Scandic

Velkorysé rozměry

Pohovka Copenhagen – Scandic je navržena s ohledem na pohodlí a přináší svým majitelům mnoho prostoru na odpočinek. Díky rozměrům 282 x 163 x 97 cm se na ni pohodlně vejde nejen velká rodina, ale i samotný popelář při sledování oblíbeného seriálu. Sedáky jsou kvalitně polstrované, takže se na pohovce budete cítit naprosto pohodlně a relaxovaně.

Vyjímatelné polštáře

Dobré vědět: Zatímco samotné sedáky jsou fixně upevněny ke konstrukci, zadní polštáře se dají dle libosti kdykoliv sundat. To znamená, že si můžete pohovku přizpůsobit svým individuálním potřebám a přání.

Detail pohovky Copenhagen - Scandic

Dopravíme až k Vám

Tento kousek skandinávského nábytku je k dispozici na našem eshopu www.nabyteklevneji.cz. Pohovka se dodává ve 2 balících o rozměrech 175 x 57 x 90 cm (47 kg) a 106 x 57 x 154 cm (48 kg), takže se nemusíte bát, že by se Vám nepodařilo ji doručit a instalovat doma. Dopravu i instalaci si můžete objednat přímo u nás a my se postaráme o vaše naprosté pohodlí a spokojenost.