Stylová rohová pohovka v tmavě modré s funkcí rozkládání – MICADONI Moghan 241 cm, levá


Stylová rohová pohovka v tmavě modré s funkcí rozkládání

Zaujme minimalistickým designem

Levá rohová pohovka Moghan zaujme na první pohled minimalistickým designem. Jemné linie prošívání vytváří společně s manšestrovým čalouněním a černě lakovanou bukovou podnoží příjemné spojení, které působí lehce a svěže.

Praktická funkce rozkládání

Praktickým bonusem je možnost pohovku rozložit a vytvořit tak lůžko pro nečekanou návštěvu. Sezení je vhodné pro čtyři osoby a je doplněno polštáři, které vám i vašim hostům poskytnou pohodlné a prostorné místo k posezení.

Dostupnost v různých barvách

Pohovka Moghan je k dispozici v pestrých ale i neutrálních tónech, díky kterým si najdete ten pravý do vašeho interiéru. Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Rohová pohovka Moghan

Výroba na zakázku

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Tip na údržbu

Celou pohovku doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Nezapomeňte si vybrat barvu pohovky a udělat z ní krásný a praktický prvek svého interiéru.

V případě zájmu můžete produkt zakoupit na této adrese.