Stylová váza Dutchbone Bahir pro dokonalé aranžování květin

Dekorace a drobný nábytek od značky Dutchbone dýchá exotikou i originalitou. No řekněte sami, už jste někdy něco podobně nápaditého viděli?

O značce

Dutchbone přichází z Nizozemska. Jejich produkty jsou vyráběny z přírodních materiálů a často rukodělnými technikami, které dodají každému produktu punc originality.

Také váza Dutchbone Bahir není výjimkou. Její kovový povrch je zdoben ručně vyrytým vzorem, kterým působí exoticky a originálně.

Váza Dutchbone Bahir

Význam dekorace v interiéru

Estetický element jako dekorace dokáže interiér kompletně proměnit. Stylová váza Dutchbone Bahir dokáže být tím pravým doplňkem, který celému prostoru dodá atmosféru. Stačí do ní umístit kytici květin a užít si krásu přírody i interiéru.

Její stříbrná barva s vyrytým vzorem dokáže být dominantou prostoru, pokud si vyberete větší variantu. Naopak menší vázička může být skvělým doplňkem k jiným dekoracím.

Kde zakoupit vázu Dutchbone Bahir?

Pokud vás zaujala tato stylová váza, můžete si ji zakoupit na www.vybirejnabytek.cz. Kromě vázy Dutchbone Bahir zde najdete řadu dalších krásných doplňků pro interiéry.

Dejte svému bydlení trochu exotiky a originality s vázou Dutchbone Bahir!

Zobrazit vázu Dutchbone Bahir na VyBírejNábytek.cz