Stylový televizní stolek ASIR AURORA v dubu s bílými prvky


Stylový televizní stolek ASIR AURORA

Pokud hledáte televizní stolek pro menší obývací pokoj, máme pro vás skvělou volbu. Stolek AURORA od značky ASIR je široký 150 cm, takže se hodí i tam, kde není mnoho místa.

Bílý dekor a dřevěný dub

Stolek AURORA má elegantní vzhled díky kombinaci bílého dekoru a dekoru dubu. Bílá barva je velmi oblíbená a díky jemnému odstínu působí v interiéru svěže. Dubový dekor je vyroben z melaminové folie, která je velmi odolná vůči poškrábání a opotřebení.

Stůl má výklopný systém dvířek, který skrývá praktický úložný prostor pro vaše ovladače a konzole. Velkou výhodou je, že výsuvné dvířka se otevírají nahoru, takže při manipulaci s konzolí nebudete blokovat stůl a můžete si klidně užívat svůj oblíbený pořad.

Rozměry a nosnost

Stolek má maximální nosnost 40 kg, takže se na něj bez problémů vejde moderní televizor. Nohy stolu jsou vysoké 15 cm a výška polic je 39 cm. Celková výška stolu je 52 cm a hloubka je 34 cm. Desky jsou vyrobeny z melaminu s tloušťkou 18 mm, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost materiálu.

Pokud hledáte stylový, praktický a kvalitní televizní stolek pro váš obývací pokoj, neváhejte a vyberte si ASIR AURORA. Objednat si jej můžete na adrese https://www.codina.cz/produkt/asir-televizni-stolek-aurora-dub-bily.

ASIR AURORA televizní stolek

Stolek je ideální volbou pro ty, kdo hledají praktické řešení s moderním designem. Díky čistým liniím a jednoduchému designu se hodí do každého interiéru, ať už je váš styl moderní nebo klasický.

Zvolit správný televizní stolek je důležitá volba, která ovlivní nejen vzhled vašeho obývacího pokoje, ale také pohodlnost při sledování televize. ASIR AURORA splní vaše požadavky na plechovost a praktičnost a navíc se hodí i do menších prostor.

Zvolte ASIR AURORA a užijte si pohodlné sledování televize v luxusním stylu.