Třípatrová rohová police s mísami od Metaltex – praktické uspořádání pro maximální využití prostoru

Metaltex vám pomůže zařídit takový domov, jaký si zasloužíte – bez zbytečného nepořádku, rozházených věcí a nedostatku místa. Kousky této značky mohou za správný chod každé domácnosti a můžete dát ruku do ohně za to, že lepší vychytávky pro hezky uklizený interiér jen tak nenajdete.

Pojďme se podívat na konkrétní kousek – Třípatrová rohová police s mísami

Tato polička je ideální pro ty, kteří chtějí využít maximálně každý centimetr svého bytu. Díky rohovému tvaru totiž využije místo, které by jinak zůstalo nevyužito.

Dva košíky na spodní části poličky vám umožní uskladnit věci, na které potřebujete snadný a častý přístup – např. osvěžující nápoj, knihu nebo ovladač od televize.

Vyrobeno z oceli se speciální povrchovou úpravou Chrometherm®. Díky této úpravě mají všechny výrobky Metaltex delší životnost a jsou odolné proti korozi. Navíc je snadné je udržovat v čistotě – stačí je otřít vlhkým hadříkem.

Jak poličku upevnit na zeď?

Pro správné uchycení této poličky si nezapomeňte pořídit i doplňující sadu háčků a lepidla. Pokud však s vrtáním nemáte žádný problém, lze ji samozřejmě připevnit i pomocí klasických šroubů a hmoždinek vhodných pro vaši zeď.

Em>Nebojte se, upevnění poličky na zeď není tak obtížné, jak by se mohlo zdát. Stačí mít správné nářadí a trochu trpělivosti.

Proč si pořídit právě tuto poličku?

Kromě praktického využití prostoru a snadného udržování hygienického standardu má tato polička estetickou funkci. Díky svému modernímu vzhledu totiž skvěle zapadne do jakéhokoli interiéru.

Při koupi této poličky si můžete být jisti, že získáte kvalitní výrobek od renomované značky, která si zakládá na spokojenosti zákazníků.

Pořiďte si tuto třípatrovou rohovou poličku s mísami od Metaltex a užijte si perfektně uspořádaný interiér. Kliknutím na tento odkaz si můžete poličku zakoupit online a v pohodlí domova.