Vlasní utěrky s károvým vzorem


Úvod

jsou praktickým a stylovým doplňkem každé kuchyně. Jsou vyrobeny z bavlny a mají velký modrý károvaný vzor, který okamžitě přitáhne pozornost.

Sada obsahuje 8 kusů

Tato sada obsahuje celkem 8 kuchyňských utěrek, takže máte vždy dostatek utěrek, jakmile potřebujete utřít nádobí, stůl nebo jiné kuchyňské potřeby. Díky tomu můžete mít vždy čistou a uklizenou kuchyň.

Velký modrý károvaný vzor

Károvaný vzor je dnes velmi oblíbeným designovým prvkem, který se hodí k jakýmkoli kuchyňským dekoracím. Modrá barva utěrek je navíc svěží a příjemná pro oči, takže se vám bude dobře pracovat.

Praktické v každé kuchyni

jsou praktické v každé kuchyni, protože jsou měkké na dotek a dobře absorbuji vodu. Jsou tak vhodné pro utírání nádobí, stolu, spotřebičů a kuchyňských doplňků. Díky nim budete mít všechno vždy čisté a uklizené.

Údržba

Udržování utěrek je velmi snadné, stačí je prát v pračce na 60°C a pak je nechat uschnout. Díky jejich kvalitnímu provedení vám vydrží po dlouhou dobu.

Závěr

jsou stylové a praktické. Jsou ideální pro každou kuchyni a vždy vám pomohou udržet vše čisté a uklizené. Pokud je chcete zakoupit, navštivte prosím následující odkaz: https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/uterky-na-nadobi-8-ks-modre-velke-karo.

Vlasní utěrky s károvým vzorem